29 лютого — 736 день Україна протистоїть повномасштабному вторгненню Росії. Суспільне веде текстовий онлайн усіх подій війни РФ проти України. Попередні головні новини читайте тут, відеорепортажі — на YouTube Суспільне Новини. Головне на цей час Рада ЄС слідом за Європарламентом схвалила програму допомоги для України Ukraine Facility розміром 50 мільярдів євро. На Донеччині підрозділи Третьої окремої штурмової бригади вибили російські війська з Красногорівки після того, як напередодні їм вдалося зайти до міста. РФ вдарила по Великому Бурлуку на Харківщині, загнули шестирічна дівчинка та 48-річний чоловік.

Під час виконання бойового завдання у зіткненні з російськими окупантами героїчно загинули воїни 73-го морського центру спеціальних операцій.

Про це повідомили у Командуванні ССО Україні.

Зазначається, що забезпечуючи відхід основних сил групи після виконання спеціального завдання воїни прийняли свій останній бій навічно залишившись в строю.

Підрозділи 3 ОШБр вибили війська РФ з міста на Донеччині, удар по Харківщині. 736 день війни. Онлайн

"Героїчна та надскладна бойова робота підрозділів ССО на суходолі, на морі і в глибокому тилу противника - це щоденний вклад воїнів ССО в перемогу над ворогом. Завжди пам'ятайте якою ціною виборюється наша свобода", — відзначили у ССО ЗСУ.

Джерело