В Меморіальному сквері відбувся щомісячний церемоніал із вшанування захисників та захисниць України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

Під час церемоніалу родичам загиблого поліцейського Володимира Розвадовського вручили чергове поліцейське звання – підполковника поліції. А також посмертну відзнаку від обласної влади «За заслуги перед Прикарпаттям». Таку ж сьогодні отримав і молодший сержант Андрій Карабінович, який загинув в Іловайську у 2014 році.
Прикарпатські поліцейські посмертно отримали відзнаки та позачергове звання. ФОТО Прикарпатські поліцейські посмертно отримали відзнаки та позачергове звання. ФОТО
На церемоніалі родичам загиблого старшого оперуповноваженого Управління боротьби з наркозлочинністю Володимира Розвадовського, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Присязі поліцейського, полковник поліції Сергій Безпалько вручив чергове поліцейське звання – підполковника поліції.
«Він мріяв про це звання за життя. Мені за нього ніколи не було соромно, я відчуваю гордість, а одночасно біль за сином», – розповіла матір поліцейського Марія Розвадовська.
Прикарпатські поліцейські посмертно отримали відзнаки та позачергове звання. ФОТО
“Мені дуже приємно отримати цю нагороду за чоловіка. Володя йшов до цього все життя. На жаль, війна змінила все, наше майбутнє і наші плани. Приємно, що не забувають родини Героїв, згадують. В нас підростає маленька донечка, вона буде гордитись татом”, – додала дружина Наталія Розвадовська.
Коли у 2014 році росія вперше здійснила агресію щодо України, Володимир один з перших поїхав добровольцем на схід боронити кордони країни. Тож і у 2022-му, поліцейський без роздумів став на захист України. Відважного та уже досвідченого бійця зарахували до полку спеціального призначення Нацполіції України «Сафарі». В цьому спецпідрозділі Володимир боронив державу до своїх останніх днів. 10 червня 2022 року оперуповноважений загинув внаслідок ворожого обстрілу в Сумській області.
Посмертно поліцейський отримав відзнаку і від обласної вдали – «За заслуги перед Прикарпаттям». Таку ж отримали й батьки Андрія Карабіновіча, який служив у батальйоні патрульної служби тодішньої міліції особливого призначення «Івано-Франківськ». 23-річний поліцейський загинув в Іловайську.
“Коли через війну передчасно та трагічно йдуть кращі сини та доньки держави, їхні рідні та близькі лишаються жити з раною на серці. Тому пам’ять про тих, хто віддав своє життя за нашу незалежність має велике значення. Це не лише пам’ять, але й повага до тих цінностей, за які боролися наші поліцейські та захисники» – підсумував начальник ГУНП в Івано-Франківській області Сергій Безпалько.
Прикарпатські поліцейські посмертно отримали відзнаки та позачергове звання. ФОТО

Джерело