У Івано-Франківську відкрився новий коворкінг РУУМ площею 600 квадратних метрів, де одночасно зможуть працювати 75 людей. Він обіцяє стати не лише місцем для роботи, а й майданчиком для проведення різноманітних заходів. Розташований коворкінг по вулиці Вовчинецька, 188, у зручному районі поруч з ТРЦ “Велес”.

Коворкінг РУУМ – одне з найкращих місць для роботи в Івано-Франківську

Коворкінг РУУМ пропонує широкий вибір робочих просторів, серед яких Open space для спільної роботи, окремі офіси, переговорні кімнати, конференц-зала та кімната для запису подкастів.
Інноваційний дизайн коворкінгу РУУМ поєднує в собі затишок та функціональність. Кожна деталь приміщення, від відкритих робочих зон до комфортних переговорних кімнат, створює атмосферу творчості та співпраці. Тут можна реалізувати свій творчий проєкт – зробити фотосесію, відеозйомку для соціальних мереж або записати повноцінний подкаст.

Коворкінг РУУМ – одне з найкращих місць для роботи в Івано-Франківську

Також команда коворкінгу готова підтримати організаційно цікаві ідеї для проведення майстер-класів, освітніх проєктів, тренінгів. А саме, надати локацію для проведення події, допомогти організувати аудиторію, реалізувати квитки на подію через застосунок, налаштувати таргетовану рекламу при потребі, нагадати учасникам за день до події, зустріти та організувати чай/каву для чудового настрою

Коворкінг РУУМ – одне з найкращих місць для роботи в Івано-Франківську

Щоб забронювати й оплатити робоче місце в Open space чи переговорну кімнату не обов’язково зв’язуватись з адміністратором – це легко можна зробити самостійно через сайт.
Привабливим вибором коворкінг РУУМ для підприємців та фрілансерів роблять і вигідні тарифи: 300 гривень за 1 день в Open space, 1400 гривень – 5 днів на місяць, 2500 гривень – 10 днів на місяць, а також фіксоване робоче місце за 4500 гривень на місяць. Вартість оренди переговорних кімнат від 100 до 250 грн за годину, конференц-зал 400 грн за годину.
Коворкінг РУУМ відкритий для всіх, хто шукає комфортне та стимулююче середовище для роботи та творчості. Приходьте і долучайтеся до цієї спільноти задля досягнення своїх цілей та розвитку вашого бізнесу чи проєкту!

Коворкінг РУУМ – одне з найкращих місць для роботи в Івано-Франківську

https://www.instagram.com/room.coworking?igsh=MXNqcG43MWVoazI2aw%3D%3D&utm_source=qr

https://www.facebook.com/roomcoworking.if

https://g.co/kgs/M2xxS1P

 

Джерело