Армієць ЗСУ наголосив: без поповнення наших лав ми не вистоїмо

Армієць ЗСУ, командир взводу БПЛА у 59-й окремій мотопіхотній бригаді імені Якова Гандзюка ЗСУ Андрій "Хохол" Серган поділився своєю думкою про мобілізацію.

Армієць ЗСУ наголосив:

Рекомендую всім, хто ще не призваний, шукати собі місце в лавах ЗСУ – військовий про мобілізацію
  1. Те, що не обговорюється, – мобілізація має бути, і має бути розумною;
  2. Всі посадовці, чиновники мають показати своїм прикладом, як то має бути під час війни: відмовляються воювати – мають здати посаду і піти "восвоясі", а потім спіймані на вулиці та відправлені на лінію оборони;
  3. Діти депутатів, суддів, прокурорів тощо, якщо ховаються за спиною свого батька, десь за кордоном або, отримуючи другу-десяту вищу освіту – гнати з посади таких батьків, вони люблять своїх дітей більше, ніж державу та дітей їхніх громадян, які вже воюють.

Серган зазначив, що тільки тоді: "Визначення пріоритетів, категорій професій, які життєво необхідно для існування держави, економіки та її виробничих потужностей. Там, де можуть і легше замінити дівчатками, наприклад: барбершопер, офіціант, менеджер, бариста, фітнес-тренери, бармени, дизайнери, маркетологи та ще тисячу інших професій, які, звичайно, мають сенс, але в умовах війни посідають далеко не перше місце для виживання нашої країни. Водночас робітники заводів, аграрного сектора, шахтарі та ще тисячі працівників, які мають цінність у сучасних умовах, або важко замінити дівчатками, або така заміна призводить до зупинки цілих секторів економіки, повинні".

Армієць ЗСУ додав: "Знову ж таки, на мій погляд, ті, хто виїхав за кордон, їм має бути вручена повістка в електронному вигляді або за допомогою системи "Дія". Так і взагалі: варто вже робити повістки електронні, підв'язані під "Дію" чи банківські карти. Звичайно, для цього має бути політична воля та яйця, електорат може і не пробачити такого "угнітіння".

"Без поповнення наших лав ми не вистоїмо", – наголосив Серган.

Армієць ЗСУ підсумував: "І на останок... Рекомендую всім, хто ще не призваний, шукати собі місце в лавах ЗСУ, згідно зі своїми основними спеціальностям, чи опановувати для себе нову. Зараз особисто нам, у наш підрозділ потрібні: крановщики, водії, пилорамники, оператори наземних дронів, робототехніки (вміння працювати з паяльними станціями), оператори FPV-дронів, автомеханіки, сапери та багато інших спеціальностей".

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться також відео за темою:

новий законопроєкт щодо мобілізації готують у ВР – що пропонують?

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело