Воїни Олександр Захарченко та Володимир Кравчук служили у Збройних силах України. Обидва отримали поранення на Донеччині.

Про це Суспільному повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Воїн Олександр Захарченко

Олександр Захарченко був уродженцем селища Велика Багачка. Проживав в селі Байрак. Після закінчення місцевої школи навчався в Красногорівському училищі. 1996 року чоловіка призвали до лав ЗСУ. Службу воїн проходив у місті Харків. Після повернення додому працював у бурових компаніях, повідомили на сайті Великобагачанської селищної ради.

У листопаді 2022 року, маючи багатодітну родину, Олександр пішов обороняти Україну. 20 листопада 2023 року воїн отримав поранення. Це сталося на Донеччині. З поля бою побратимам вдалося вивезти чоловіка. Дев’ять операцій зробили воїну в обласній лікарні імені Мечникова, що в Дніпрі. Опісля ще три операції у лікарні Києва. Однак сьомого грудня в Олександра Захарченка зупинилося серце.

На Полтавщині попрощалися із Олександром Захарченком та Володимиром Кравчуком, які захищали Україну

Воїнові було 45 років. Його поховали на Алеї Героїв центрального кладовища у селищі Велика Багачка. У військового залишилася дружина та шестеро дітей.

Воїн Володимир Кравчук

Володимир Кравчук був уродженцем села Червона Поляна, що на Кіровоградщині. Останні роки життя проживав разом із родиною у селі Крячківка Пирятинської громади. Після закінчення 9 класів Володимир вступив до Березоворудського аграрного технікуму. А 2016-го пішов на строкову службу в ЗСУ. Опісля уклав контракт. Воїн був учасником зони АТО, вказано на Facebook-сторінці Пирятинської громади.

Загинув військовий 6 грудня в районі селища Черкаське Донецької області. Попрощалися із Володимиром Кравчуком 9 грудня у Пирятині.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Джерело