Уночі 19 листопада російські війська атакували Київщину ударними безпілотниками. Пошкоджений інфраструктурний об'єкт. На місці виникла пожежа, яку загасили рятувальники. За попередніми даними, жертв чи постраждалих немає.

Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

За його словами, війська РФ дві ночі поспіль запускають БпЛА типу "Shahed" по Києву і області. У ніч проти 19 листопада повітряна тривога у регіоні тривала майже 5 годин.

Як зазначив Руслан Кравченко, в області активно працювала ППО.

Нічна атака

Унаслідок атаки в одному з районів пошкоджений об'єкт інфраструктури. Дані про загиблих чи потерпілих наразі не надходили.

"Усі екстрені служби та оперативні групи задіяні і працюють над фіксацією та усуненням наслідків атаки", — додав очільник КОВА.

Що відомо про атаку РФ на Київ і область уночі 19 листопада

Силами та засобами української ППО на території Києва та на околицях столиці вночі 19 листопада було уражено близько десятка ударних дронів армії РФ. Російські безпілотники були запущені багатьма групами і заходили на атаку Києва хвилями, постійно змінюючи траєкторію. За попередніми даними, в Києві немає постраждалих чи критичних руйнувань.

У ніч на 19 листопада 2023 року росіяни атакували територію України ударними БпЛА типу "Shahed". Було зафіксовано пуски 20 ударних безпілотників. Сили ППО працювали у Київській, Полтавській та Черкаській областях. Знищені 15 ударних дронів.

Джерело