Полковник запасу ГШ ЗСУ, український військовий експерт Олег Жданов зазначив, що нова заява Байдена – це не що інше, як обіцянка.

Байден, за словами Олега Жданова, зробив заяву, що спікер Палати представників Кевін Маккарті дотримається зобов'язань щодо ухвалення закону про допомогу Україні.

«І сказав, що ми ніколи не покинемо Україну, ми не підемо і не залишимо Україну без допомоги. Фактично цією обіцянкою він прив'язав нашу перемогу до своєї виборчої кампанії. Ось підтвердження. Тепер Америка, якщо вона справді вважає себе великою країною, не може дозволити Україні програти у цій війні», - пояснив Жданов у своєму відеоогляді.

Бої закінчаться, з'явилося підтвердження: експерт розповів про обіцянку Байдена

Бої закінчаться, з'явилося підтвердження: експерт розповів про обіцянку Байдена

Військовий експерт наголосив, що таким чином він залишається при своїй думці – активна фаза бойових дій закінчиться навесні 2024 року.

«Двадцять четвертий рік буде, я сподіваюся, для нас дуже позитивним і найімовірніше це рік закінчення активної фази бойових дій. Це точно. Можна сподіватися на великий успіх», - наголосив Жданов.

На думку експерта, активні бойові дії на території України завершаться за півроку до виборів у США.

Бої закінчаться, з'явилося підтвердження: експерт розповів про обіцянку Байдена

Додамо, раніше Джо Байден, відповідаючи на запитання журналіста, чи вірить він, що Маккарті дотримається свого слова щодо угоди, Байден сказав: «Ми щойно уклали угоду щодо України. Тож подивимося».

«Я повністю очікую, що спікер дотримається своїх зобов'язань щодо забезпечення ухвалення закону та підтримки, необхідної для допомоги Україні, яка захищається від агресії та жорстокості», — підкреслив Джо Байден.

Останні новини України: 

Україна приходить до тями після нічного терору, є влучання. 

Також повідомлялося, на яких напрямках зараз гинуть "вагнерівці". 

Раніше Олег Жданов відповів, скільки ще триватиме війна. 

Джерело