Український співак Коля Сєрга, який на початку повномасштабної війни пішов служити, розповів про родичів із Росії.

Музикант зізнався, що він більше не вважає їх своєю ріднею. А все тому, що вони підтримали повномасштабну війну в Україні та загарбницьку політику путіна. Ба більше, двоюрідний брат Сєрги, з яким виконавець провів все дитинство, - російський військовослужбовець та воює на боці окупантів.

"Мамина сестра рідна там живе (у Росії – прим. ред.) і вся сім'я, її діти, з якими ми проводили дитинство в Черкасах у бабусі. Мій, виходить, двоюрідний брат, його звуть Сергієм, і він російський військовослужбовець. Він на початку повномасштабної війни написав мамі повідомлення, щоб не виходили з домів, все буде добре…Я попросив маму, щоб вона послала його на**й. Я вважаю, що у мене більше там немає родичів", - розповів музикант в інтерв'ю Андріані Кучер.

Коля Сєрга зізнався, що його брат із Росії воює на боці окупантів:

До слова, Коля Сєрга розірвав всі зв'язки з рідними з країни-агресорки Росії, а також зі своїми приятелями. Утім, співак досі підтримує зв'язок з одним росіянином, який є мандрівником. Артист розповів, як його приятель допомагає українцям наближати перемогу.

Читайте також:

  • Василь Вірастюк після 15 років шлюбу зі скандалом розлучається з дружиною
  • Настя Каменських дала перший від початку війни концерт у Києві: Потапа не було, а квіти подарував інший
  • День захисників і захисниць України: Ротару, Нікітюк та інші зірки вітають військових зі святом

Джерело