Днями в Університеті Короля Данила відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти. І студенти, і викладачі вирішили не робити масштабних святкувань, а зосередити увагу на збір коштів для ЗСУ, зокрема, на потреби 102 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ імені полковника Дмитра Вітовського.

Для першокурсників провели концерт, за вхід на який потрібно було задонатити на ЗСУ. Першокурсники проголосили студентську присягу, а опісля для них співали зірки естради — Parfeniuk, Kosmirak та бенд 100’лиця. Під час концерту студенти та викладачі зібрали 150000 гривень, інформують “Вікна” з посиланням на інформацію університету.

Першокурсники з Івано-Франківська встановили рекорд України та зібрали 150 000 гривень для ЗСУ

Також команда Університету Короля Данила вкотре підкорила найвищу вершину Карпат — Говерлу, встановивши там національний рекорд. На Говерлу піднялися понад 250 студентів та викладачів.

На вершині команда Університету Короля Данила, розгорнувши національну та університетську символіку, виконала пісню «Ой, у лузі червона калина» — композицію, що в часі війни стала символом віри в перемогу. Таким чином було встановлено рекорд України — «Наймасовіше виконання пісні «Ой, у лузі червона калина» на вершині гори Говерла». Рекорд офіційно зафіксували представники Національного реєстру рекордів України.

Першокурсники з Івано-Франківська встановили рекорд України та зібрали 150 000 гривень для ЗСУ

Джерело