Встановити рекорд зі штовхання ядра та метання диска у віковій категорії 100 плюс. Це мрія 95-річного мешканця міста Іллінців Генріха Звєрєва. Спортом чоловік займається з 5-річного віку. Спочатку це були лижі, пізніше почав займатися багатоборством. Нещодавно чоловік двічі встановив рекорд України, став переможцем легкоатлетичних змагань.

Генріх Звєрєв — ветеран спорту та багаторазовий чемпіон України з легкої атлетики. У свої 95, каже, двічі рекордсмен України. На відкритому Кубку країни, який на початку вересня проходив у Камʼянці-Подільському чоловіку своїй віковій категорії досяг у штовханні ядра результату 5.04 м. У метанні диска – 11.27 м.

Перемагати, каже рекордсмен, подобається. А ось від надмірної уваги — дещо втомився.

"Приємно, коли тебе оголошують чемпіоном. Зараз я в Україні один старше 95 років".

На стадіон Генріх Звєрєв приходить двічі на тиждень. Перед кожним тренуванням — розминка. Понад 7 років тренує чемпіона Петро Демида. Суспільному тренер розповів, що знайомі з Генріхом Борисовичем 40 років.

"Він дуже оптиміст по життю, весь час, і вболівальник. Він без цього вже не може", — каже Петро Демида.

"Де б я не працював, я шукав можливість займатися спортом", — сказав Генріх Звєрєв.

До спорту, каже чоловік, привчає і внуків та правнуків. А їх у нього шестеро. Спорт — це найкращі ліки. У планах рекордсмена встановити ще один рекорд, але вже у віковій категорії 100 плюс.

Джерело