У Великій Британії мешкає 51-річний батько 160 дітей. Він каже, що займався сексом із 200 жінками, щоб допомогти їм завагітніти, проте з більшістю своїх дітей не спілкується. 

Про це пише mirror.co.uk

51-річний Джо розповів, що зробив своєю місією допомагати жінкам завагітніти - через "частковий статевий акт", тобто секс без поцілунків, природний статевий акт або штучне запліднення. Він зізнався, що у нього був секс із 200 жінками. Загалом він є батьком понад 160 дітей, з яких знає тільки 60. 

Чоловік зайнявся сексом із 200 жінками та народив 160 дітей: навіщо це йому

Чоловік каже, що жінки, які хочуть завагітніти, знаходять його в соціальних мережах. І після цього він обговорює, яким чином вони б хотіли це зробити - природнім сексом чи за допомогою штучного запліднення. Він додав, що одного разу навіть відправляв свою сперму кур'єрською доставкою. 

"Люди зв'язуються зі мною через Facebook або Instagram, або пишуть мені електронною поштою і просять про допомогу, і я зазвичай запитую їх про їхні місячні. Я використовую дату початку менструації для всіх своїх розрахунків і вношу її в калькулятор, а потім ми призначаємо дату зустрічі і обговорюємо, як саме вони хочуть це зробити. Для деяких людей природне запліднення є найбільш ефективним, але деякі люди перебувають у стосунках, тому вони вважають за краще зробити штучне запліднення", - розповів Джо. 

Чоловік зізнався, що його на День батька вітають не всі його діти та він рідко отримує подарунки. 

"На цей День батька я, мабуть, поговорю з десятком своїх дітей. У мене все одно не вистачило б часу поспілкуватися зі 160 дітьми, тож так і вийшло", - каже Джо. 

Нагадаємо, у Великій Британії стався гучний скандал із депутатом від Консервативної партії, який посеред ночі зателефонував керівництву політичної сили та благав "визволити його з секс-притону".

Читайте також:

  • Мільйонер переливає собі кров 17-річного сина, аби отримати "вічну молодість"
  • Наречений кинув кохану в день весілля: вчинок дівчини шокував усю країну (фото)
  • Чоловік зупинився на заправці і зірвав джекпот

Джерело