Польща запровадила санкції проти 365 громадян Білорусі. Їм буде заборонено в'їзд до країни й загалом до Шенгенської зони. Також буде заморожено їхні активи. Про це повідомили у МВС Польщі.

Санкції запроваджено у зв’язку із залишенням без змін вироку у справі журналіста Анджея Почобута, якого в Білорусі засудили до восьми років позбавлення волі, та репресіями білоруської влади проти політичних опонентів режиму Олександра Лукашенка.

Також міністр внутрішніх справ і адміністрації Польщі Маріуш Камінський ухвалив рішення заморозити кошти та економічні ресурси 20 організацій і 16 осіб, пов'язаних із російським капіталом.

Польща ввела санкції проти режиму диктатора Лукашенка

Під обмеження потрапили 159 білоруських депутатів, 76 суддів, сім прокурорів, 32 представники місцевої влади, 28 співробітників правоохоронних органів Білорусі.

Також у списку 23 пропагандисти з провладних ЗМІ, 24 спортсмени, вісім представників державних підприємств і вісім діячів культури та науки.

Усі ці люди пропагували білоруський режим, зазначили у МВС Польщі.

До слова, президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв заявив, що «гідно оцінив жарт» самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка, який запропонував вступити до Союзної держави Росії та Білорусі, щоб разом користуватися ядерною зброєю.

Джерело