Над власницею українського громадянства та зрадницею співачкою Ані Лорак, періодично глузують ексколеги по українському шоу-бізнесу, а зараз також стали приєднуватись і активісти.

Україцям пропонують пробачити зрадницю Ані Лорак: “Донатить на дрони ЗСУ”


Так, із запроданки поглузував активіст Сергій Стерненко у інтерв’ю українському актору та сценаристу студії “Мамахохотала” Євгену Яновичу. Стерненко вкотре пожартував що співачка регулярно донатить на придбання дронів для ЗСУ.

Хлопці поспілкувалися про українців, які викликали хвилю хейту на свою особистість, через те, що після повномасштабного вторгнення не висловили висловили підтримку Батьківщині.

“Українське суспільство саме буде вирішувати кому пробачати, пробачати можна тільки Ані Лорак бо вона на дрони донатить”, – посміявся Стерненко.

Нагадаємо що активіст не вперше “тролить” зрадницю Лорак, у квітні він у своєму телеграм-каналі написав, що запроданка задонатила українським військовим 80 тисяч гривень.

Незважаючи на те що через деякий час Стерненко видалив публікацію, та вона встигла зробити свою справу. Цю інформацію підхопили російські пропагандисти, та почали закликати бойкотувати концерти Лорак. Зрадниця якраз випустила новий альбом та планувала велике шоу у Москві.

Джерело