Попри нещодавню заборону президента України Володимира Зеленського, чиновники і депутати продовжують порушувати закон. Цього разу на найдорожчому курорті помітили Юлію Тимошенко. 

Про це повідомляє журналіст Михайло Ткач у своєму новому розслідуванні про "Батальйон Дубай".

Справа в тому, що народна депутатка, а також лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вирішила розпочати цей рік дорого. Навіть незважаючи на те, що в країні йде кровопролитна війна, і закон зобов'язує її через професію постійно бути на роботі.

Юлія Тимошенко турбується про українців з лежака у Дубаї: послідовниця Тищенка

Юлія Тимошенко турбується про українців з лежака у Дубаї: послідовниця Тищенка

Однак це не завадило провести жінці відпустку на території ОАЕ у Дубаї. Зупинилася вона на віллі п'ятизіркового готелю Kempinski на насипному острові Палм-Джумейра.

Під час відпустки жінка поводиться досить відсторонено, щоб її ніхто не бачив. На набережній практично не з'являється, щоб ніхто не розкрив її відпочинок. Проте, в об'єктиви камери вона все ж таки потрапила. 

Вона з чоловіком на приватному закритому пляжі була на початку січня, але швидко про це пошкодувала. Вона помітила гостру увагу до себе і різко почала залишати пляж.

За кілька днів вона вже повернулася до Києва, проте тепер про її відпочинок говорить весь інтернет. 

До речі, родина доньки політика переїхала в Дубай ще до початку війни, тому що, очевидно, були попереджені, і зараз там перебуває більшу частину свого часу. Наприклад, зять Артур Чечеткін був помічений у Відні, коли Юлія Тимошенко була там із робочим візитом. 

Раніше повідомлялося, що Юлія Тимошенко сфотографувалася з бійцями у шпиталі: українці заговорили про хайп на війні

Також, Юлія Тимошенко пояснила, чому змінила зачіску

Джерело