У Тлумачі, що на Івано-Франківщині, парк назвали іменем загиблого військовослужбовця, першого міського голови Романа Круховського.

Таке рішення ухвалили депутати міської ради 26 січня 2023 року. Цю інформацію підтвердив перший заступник мера Тлумача Василь Гнатюк, пише “Суспільне”.

З його слів, клопотання про присвоєння парку імені полеглого військовослужбовця подав народний депутат по 84 виборчому округу Ігор Фріс.

У Тлумачі міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

“Усі депутати й керівники міської ради одноголосно підтримали це рішення, адже Роман Круховський на посаді голови дуже багато зробив для Тлумача. Ми всі його поважали”, — сказав Василь Гнатюк.

На своїй Facebook-сторінці народний депутат Ігор Фріс написав:

“Довгий шлях, складні рішення та обговорення вже в минулому. Добре, що почули й зробили правильне рішення. Дякую свідомим та порядним мешканцям, які були поруч, та побратимам Романа, які підставили плече”.

Роман Круховський був головою Тлумацької міської ради з 2016 до 2020 року. З початку повномасштабної війни добровольцем пішов боронити Україну. Боєць загинув 2 серпня 2022 року під час артилерійського обстрілупоблизу села Кодема Бахмутського району, що на Донеччині. 6 серпня Романа Круховського поховали.У Тлумачі на Прикарпатті міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

У Тлумачі міський парк назвали іменем загиблого бійця Романа Круховського

Джерело