Збірна України здобула ще одну медаль зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ) 2023 року, який відбувається в Італії. Біатлоністка Олександра Меркушина стала бронзовою призеркою в індивідуальній гонці.

Вже на першій стрільбі Меркушина зробила два неточні постріли, після чого по разу схибила на двох наступних вогневих рубежах. На останній стрільбі Олександра зуміла закрити всі мішені та в підсумку посіла третє місце.

Виграла гонку німкеня Юлія Таннгаймер, "срібло" взяла француженка Вольдія Жальмас Полін.

Українська біатлоністка здобула ще одну медаль Європейського юнацького олімпійського фестивалю

Ще дві українки Тетяна Тарасюк і Валерія Шейгас фінішували на 18-му і 37-му місцях відповідно.

Для Меркушиної "бронза" в індивідуальній гонці – друга медаль на ЄЮОФ-2023. Раніше вона завоювала "золото" в спринті, яке стало для України першою нагородою найвищого ґатунку на цих змаганнях.Читайте також:

Друга медаль за день: Україна виграла ще одне "срібло" чемпіонату Європи з біатлону