"Барселона" на власному стадіоні обіграла "Реал Сосьєдад" у матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії – 1:0.

Ключовий епізод у цьому поєдинку трапився наприкінці першого тайму. На 40-й хвилині за грубий фол пряму червону картку отримав півзахисник гостей Браїс Мендес і залишив свою команду в меншості.

Після перерви "синьо-гранатові" зуміли скористатися чисельною більшістю. На 52-й хвилині Усман Дембеле після передачі Жюля Кунде забив гол, який у підсумку став переможним.

"Барселона" у більшості здолала "Реал Сосьєдад" і вийшла до півфіналу Кубка Іспанії (відео)

Огляд матчу

Крім підопічних Хаві Ернандеса, до 1/2 фіналу Кубка Іспанії також вийшла "Осасуна" завдяки перемозі над "Севільєю" з рахунком 2:1.

Ще два півфіналісти турніру визначаться в поєдинках "Валенсія" – "Атлетик" Більбао та "Реал" Мадрид – "Атлетіко", які відбудуться в четвер, 26 січня.

"Манчестер Юнайтед" влаштував розгром у першому матчі 1/2 фіналу Кубка англійської ліги (відео)

Росію офіційно позбавили права на проведення Суперкубка УЄФА-2023: де відбудеться матч

Визначилися півфінальні пари фінальної стадії Ліги націй-2022/23: результати жеребкування