Навіть, якщо ви кожного дня доглядаєте за шкірою обличчя правильно – очищаєте, тонізуєте, наносите денний і нічний креми – то все одно можете відчувати певний дискомфорт, так, ніби шкірі ще чогось бракує. Наприклад, сироватки для обличчя. Тим паче, якщо проблему треба вирішити дуже швидко, без сироватки не обійтися.

Тут головне – обрати перевіреного виробника, який керується «натуральним» підходом до своїх косметичних засобів, поєднуючи з науковими розробками. Скажімо, американська косметика Cosmedix запозичила у медицини революційний процес очищення – хірально правильну корекцію.

Чому сироватку неможливо замінити кремом: доглядаємо за шкірою обличчя правильно

Чому сироватку неможливо замінити кремом: доглядаємо за шкірою обличчя правильно

Головна особливість – хіральні молекули, тобто ті, які рухаються в інший бік. Виробник упевнений, що такі речовини працюють значно краще. Йдеться про спосіб використовувати найпотужніші природні інгредієнти в концентраціях, здатних реально змінити стан шкіри.

Така сироватка підвищує гідратацію глибоких шарів шкіри, стимулює вироблення колагену та еластину. Покращує регенерацію клітин шкіри. Вирівнює рельєф і тон, забирає ознаки фотостаріння. Сприяє правильному розподілу меланоцитів і розгладжуванню зморшок.

У чому ж секрет сироваток для обличчя?

Річ у тім, що вони містять високу концентрацію активних речовин. Тобто в них є все те ж, що й у кремі, проте у кілька разів більше. Якщо у кремі 10-15% активно діючих компонентів, а решта – згущувачі, консерванти, емульгатори тощо, то в сироватці до 70% активних речовин. Сироватки складаються зі значно менших молекул, тож сама формула дає можливість миттєво проникати в глибину шкіри. І результат дії також значно швидший і помітніший. У підсумку – добрий результат буквально після кількох використань.

Як користуватися?

  • Очищення. Найперше треба очистити своє обличчя. Ретельно змийте бруд, макіяж і піт – інакше сироватка просто не зможе проникнути глибоко в шкіру й діяти там, де треба.
  • Тонізація. Скористайтесь тонером, щоб усунути залишки бруду чи макіяжу. Таким чином ви остаточно підготуєте шкіру до нанесення сироватки.
  • Сироватка. Постукуючи пучками пальців або плавно розтираючи масажними рухами, нанесіть на обличчя трохи сироватки і дайте їй можливість повністю увібратися.
  • Крем для обличчя. Дуже важливий етап. Тепер треба нанести денний чи нічний крем – аби «закріпити» сироватку.

Загалом сироватки є для різних цілей: зволожувальні, відбілюючі, для відновлення жирної шкіри, антивікові та протизморшкові, регенеруючі тощо.

Найкраще, якщо підібрати саме вашу допоможе фаховий консультант. В інтернет-магазині косметики Fabo підбирають індивідуальний догляд за шкірою обличчя.

Тим паче багато брендів, які тут представлені, випускають міні-набори для різних завдань і типів шкіри. Одного набору вистачає на місяць-два – добра нагода, щоб протестувати і знайти своє.

Чому сироватку неможливо замінити кремом: доглядаємо за шкірою обличчя правильно

Джерело