У неділю, 27 листопада, збірна Іспанії зіграла внічию з командою Німеччини в матчі 2-го туру групи E чемпіонату світу-2022 з футболу. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

Іспанія відкрила рахунок на 62-й хвилині. Альваро Мората, який вийшов на заміну в другому таймі, на ближній стійці в один дотик замкнув передачу від Жорді Альби.

Німці зуміли відігратися на 83-й хвилині. Ніклас Фуллькруг, який на 70-й хвилині поміняв на полі Томаса Мюллера, в штрафному майданчику отримав м'яч від Джамала Мусіали та потужно пробив у "дев'ятку".

Іспанія та Німеччина не визначили сильнішого та загострили інтригу в боротьбі за плейоф ЧС-2022

В іншому матчі 2-го туру цього квартету Японія несподівано програла Коста-Риці з рахунком 0:1.

Зазначимо, що в першому турі Японія сенсаційно перемогла Німеччину (1:2), а Іспанія познущалася з Коста-Рики (7:0).

Отже, після двох турів Іспанія очолює групу з 4 очками. Японія і Коста-Рика мають по 3 бали. Німці з одним пунктом посідають останню сходинку. Інтрига максимальна, адже всі чотири збірні зберігають шанси на вихід до плейоф.

У матчах заключного туру квартету E, які відбудуться 1 грудня, Іспанія зіграє з Японією, а Німеччина зійдеться з Коста-Рикою. До плейоф з групи вийдуть дві найкращі команди.