Обидві команди забили по голу. Усі чотири команди групи залишаються в боротьбі за місце в 1/8 фіналу.

На чемпіонаті світу-2022 з футболу серед чоловіків, що триває в Катарі, відбувся один із головних матчів другого туру: між збірними Іспанії та Німеччини в групі E.

Іспанія підходила до матчу в статусі фаворита після найбільшої за 12 років перемоги на чемпіонатах світу над Коста-Рикою в першому турі (7:0). Для Німеччини ж протистоянню з іспанцями передувала сенсаційна поразка від Японії (1:2).

Іспанія та Німеччина зіграли внічию в центральному матчі другого туру чемпіонату світу-2022 Читайте також: "Всі знають нашу точку зору". Кай Гаверц розповів, чи планує збірна Німеччини проводити акції протесту на ЧС-2022 Як минув матч Іспанія – Німеччина

Збірні провели безгольовий перший тайм. Іспанія переважала у володінні м'ячем (55%), проте за гольовими спробами у команд були майже рівні показники (4:3 загалом та 1:1 у площину воріт).

На початку матчу близьким до першого гола був іспанський півзахисник "РБ Лейпцига" Дані Ольмо, але ворота німців ефектно врятував капітан команди й голкіпер мюнхенської "Баварії" Мануель Ноєр.

На 40-ій хвилині захисник "Реала" Мадрид Антоніо Рюдіґер вразив ворота іспанців після розіграшу кутового, але після відеоперегляду гол було скасовано через офсайд.

У другому таймі Іспанія все ж відкрила рахунок у матчі. На 62-ій хвилині перший гол поєдинку забив нападник "Атлетіко" Мадрид Альваро Мората, який скористався асистом захисника "Барселони" Жорді Альби.

За сім хвилин до завершення основного часу німцям таки вдалося зрівняти. Рятівним був гол форварда "Бремена" Нікласа Фюллькруга, який на 70-ій хвилині замінив Томаса Мюллера. Асистом у цьому моменті відзначився 19-річний півзахисник "Баварії" Джамал Мусіала. Рахунок 1:1 став фінальним у матчі.

Чемпіонат світу-2022. Група E , 2-ий тур Іспанія – Німеччина – 1:1

Голи: Мората, 62 – Фюллькруг, 83

Через несподівану перемогу Коста-Рики над Японією (1:0) та нічию між Іспанією й Німеччиною в другому турі жодна з чотирьох команд групи ще не гарантувала собі вихід до плей-оф. Так само жодна ще не припинила боротьбу достроково – усе вирішиться в третьому турі.

Читайте також: У збірних Іспанії та Німеччини оновили вікові рекорди чемпіонатів світу: хто став рекордсменами команд Група E . Турнірна таблиця Іспанія – 4 очки (2 матчі), 8:1 (різниця голів) Японія – 3 (2), 2:2 Коста-Рика – 3 (2), 1:7 Німеччина – 1 (2), 2:3

До плей-оф виходять по дві найкращі команди з кожної групи.

Наступні матчі групи E Четвер, 1 грудня. 21:00 – Японія – Іспанія Четвер, 1 грудня. 21:00 – Коста-Рика – Німеччина Читайте також: ЧС-2022 з футболу на Суспільне Спорт: як дивитися матчі, прямі трансляції, студії та уся ключова інформація