Участь у презентації взяв і постійний заступник посла у посольстві Німеччини

У Києві представили меморіал "«Носії пам'яті. Загиблі журніласти 2022". На ньому 21 некролог. Як зазначають автори, мета проєкту, щоби українці пам'ятали про захисників інформаційного фронту, повідомляє "5 канал".

Участь у презентації взяв і постійний заступник посла у посольстві Німеччини. Зазначив, що він, як і всі українці, щодня відчуває терор росії. Вдячний журналістам, які працюють на фронті, адже саме завдяки їм світ дізнається правду. Крім того, аби українські кореспонденти і надалі могли висвітлювати події війни, ініціюють проєкт. У його рамках для українських медіа поставлять IT-обладнання на фронт, укриття, з яких буде можливо транслювати сигнал а також засоби індивідуального захисту.

У Києві представили меморіал, присвяченний загиблим на війні журналістам

"Ми вважали і вважаємо, що журналісти, які передають інформацію з фронту мають бути хоча б мінімально захищеними. Тому ми надаємо також і засоби індивідуального захисту, про що йшлося раніше", – запевнив постійний заступник посла у посольстві Німеччини Бертрам фон Молтке.

Координаторка проєктів Академії української преси Юлія Кулик наголосила: "Сьогодні, за офіційними даними наданими національної спілкою журналістів, ми маємо 43 загиблих журналісти. Академія української преси проводить презентацію в Києві, проте наступного тижня ми відвідаємо ще три міста – це буде Черкаси, Львів, Івано-Франківськ".

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться відео за темою.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело