На Чернігівщині 22 листопада в останню путь провели бійця — молодшого сержанта Сергія Лавського, який загинув на Донеччині.

Про це повідомляє обласний військкомат на своїй сторінці у Facebook.

Сергій Лавський народився 6 липня 1981 року у селі Куковичі на Менщині. Тут навчався в місцевій школі, після завершення якої працював трактористом та комбайнером у колгоспі.

Потрапив під ворожий обстріл: на Чернігівщині поховали бійця, який загинув на Донеччині

З 1999 по 2001 роки чоловік проходив строкову військову службу у лавах Збройнх Сил України, а у 2014-2015 роках у складі 1-ї окремої танкової Сіверської бригади захищав територіальну цілісність та недоторканість України на східних кордонах. У 2018-му році Сергій підписав контракт і залишився служити у бригаді до січня 2022 року.

З початком повномасштабного російського вторгнення він одним із перших добровільно повернуся до лав захисників. Знову долучився до 1-ї танкової Сіверської бригади.

18 листопада 2022 року під час виконання чергового бойового завдання в районі населеного пункту Времівка на Донеччині Сергій Лавський потрапив під ворожий обстріл та отримав поранення. Врятувати воїна не вдалося.

Поховали бійця на кладовищі рідного села.

Читайте також

На Чернігівщині поховали сержанта Володимира Пирогова, який загинув під час бойового завдання на Донеччині

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело