Після холодних вихідних, коли більшу частину України накрило снігом, до країни знову прийде потепління. Проте, торкнеться воно не всіх областей. За прогнозом синоптиків, на українців чекають погодні гойдалки.

Після заморозків в Україну прийде потепління до +20: синоптики розповіли про погоду на наступний тиждень

За прогнозом синоптиків, у понеділок, 21 листопада, у більшості регіонів України, окрім південних та південно-східних областей, вночі будуть заморозки та вранці на дорогах спостерігатиметься ожеледиця.

Вдень у північних, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій та Черкаській областях прогнозується значний мокрий сніг та дощ. В решті регіонів очікується суха погода, денна температура повітря в середньому становитиме від +2 до +9 градусів. А от на півдні та на сході вдень повітря місцями прогріється до +15…+20 градусів. У північних областях вночі буде до -5 градусів, вдень синоптики передають до +2…+3 градусів. Вітер північно-східний, 7-12 м/с, на півдні вдень місцями пориви до 15-20 м/с.

У вівторок, 22 листопада, синоптики прогнозують похолодання у східних областях України. Середня денна температура становитиме від -2 до +7 градусів, очікуються дощі у Херсонській, Донецькій, Луганській та Харківській областях, а також у Криму.

У середу, 23 листопада, опади перемістяться у західні області, а на решті території буде сухо. Дощі прогнозують у Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях. Температура повітря вночі становитиме в середньому від -6 до -1 градуса, а вдень в Україні буде в середньому від -2 до +7 градусів.

Джерело