Українська скандальна та епатажна виконавиця, відома як «королева ночі» Оля Полякова зі своєю дочкою поділилася контентом українською мовою. Вона влаштувала нове шоу і торкнулася цікавих тем.

Цю публікацію Оля Полякова оприлюднила на своїй сторінці у Instagram.

«Знай Нашу - випуск 3 Захотіла вивчити українську - створила своє шоу! Так ми це робимо в Україні Сьогодні зійшлася у мовному двобої з @vladimirdantes! Говорили, звісно, про кохання. Не всім було зручно ділитися при моїй Маші….) Адже в цьому випуску тільки пестощі, ластощі, поцілунки, зізнання у коханні та правда про те, з ким зустрічається Дантес Дякую, що так підтримуєте мене! Кого запросимо на наступному тижні? Як завжди, дякую нашим друзям із @promovu.com.ua та найкращій вчительці @xenia_releve за корисно проведений», - підписала відеоролик українська зірка.

Помолоділа Оля Полякова зі своїм

Якщо звернути увагу на відеоролик Олі Полякової, то можна побачити, що співачка ніби помолодшала. Крім цього, багато фанатів артистки стверджують, що її дочка Маша дуже схожа на свою маму.

Помолоділа Оля Полякова зі своїм

«А доречi вам личить украiнська, так приемно», «Божечкі які ж ви схожі!! Я не відразу поняла хто з вас ти», «Гарна , та талантліва у всьому», «Молодці, українська дуже гарна мова», «Класс! Я уже почти все понимаю, благодаря Лиге Смеха!», «Одразу згадала прямі ефіри на карантині)) І пізнавально, і весело!», - залишають коментарі юзери соцмережі.

Помолоділа Оля Полякова зі своїм

Помолоділа Оля Полякова зі своїм

Джерело