Андрій Бєдняков - відомий український телеведучий, гуморист, який запам'ятався всім за участю у тревел-шоу "Орел і Решка".

Нещодавно він розповідав про 7-річчя своєї доньки, з якою йому не вдалося зустрітися в цей важливий день. Як виявилося - вдалося, вчасно, не так як останні кілька років. Адже вона перебуває у США разом із мамою Анастасією Короткою. Жінка зараз показала зворушливе відео.

Андрій Бєдняков з

Андрій Бєдняков з

"Найголовніший подарунок для Ксенії, це був тато, так всього на кілька годин, потім Андрію треба було летіти до Нью-Йорка вести благодійний захід, а потім одразу в Україну, але це був найкращий подарунок. сказала, що тато краще навіть триповерхової хатинки для ляльок", - пише Анастасія Коротка у публікації.

Для дівчинки влаштували невеликий квест. По будинку були розкидані папірці з написами – подивитися там чи там таку підказку. Наприкінці приємний сюрприз.

Андрій Бєдняков з

"Ви що мені потоп наробили", "Це найкраще, що я бачила, за останні 3 дні... нехай усі дітки будуть поряд з татами та мамами", "І хвилювалася, як ви сходами бігли", - пишуть користувачі в коментарях.

Джерело