Сьогодні, 26 вересня, у Польщі набули чинності чергові обмеження на в'їзд для росіян, які подорожують літаком чи кораблем. Про це повідомляє RMF24.

Тиждень тому Польща заборонила росіянам з шенгенськими візами в'їзд наземним транспортом через зовнішній кордон з економічною, спортивною, туристичною або культурною метою. А з 26 вересня обмежено можливість в'їзду через повітряні та морські пункти пропуску. У МВС Польщі пояснили, що «тільки широкі, жорсткі санкції можуть завдати рішучого удару по режиму Путіна».

Зазначається, що нові обмеження не означають повної заборони на в'їзд для росіян. Виняток становлять дисиденти, гуманітарні випадки, а також власники посвідок на проживання, водії транспорту та члени дипломатичних місій.

Польща ввела нові обмеження для росіян: що відомо

Зазначимо, що наразі росіяни мають проблеми з в'їздом до Шенгенської зони. У середині вересня ЄС призупинив дію угоди про спрощення оформлення віз, що подовжує процес отримання віз, а також збільшує плату за це. Деякі країни, такі як Польща, взагалі призупинили видачу туристичних віз росіянам.

Джерело