У Чернівецькій області поблизу кордону затримали десятьох чоловіків з інших регіонів. За версією слідства, вони намагалися незаконно потрапити до Молдови та Румунії.

Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби у Facebook.

На контрольному пості Дністровського району двоє чоловіків призовного віку з Харківської та Київської областей хотіли виїхати за кордон. Їх затримали у легковому автомобілі 24 вересня.

На Буковині затримали 10 чоловіків з інших регіонів, які намагалися виїхати до Молдови й Румунії — правоохоронці

Також впродовж 24 та 25 вересня біля відділів "Красноїльськ" та "Порубне" затримали шістьох чоловіків з Чернігівської, Харківської й Київської областей.

Також на "Порубному" виявили жителів Полтавської та Харківської областей, які мали при собі фальшиві документи. Чоловіки надали довідки про те, що вони не є придатними до військової служби та виключені з військового обліку.

Чоловіків доставили до прикордонних підрозділів для притягнення до відповідальності за статтею "незаконне перетинання державного кордону України". Також повідомили про ці випадки працівників центрів комплектування.

Що відомо Під час воєнного стану діє обмеження на виїзд чоловіків віком від 18 до 60 років з території України. Воєнний стан в Україні запровадили 24 лютого після того, як президент РФ Путін оголосив про проведення "спецоперації" в Україні та ввів війська на територію. Читайте також

Штрафи та іспитові терміни. Як на Буковині карають за незаконне перевезення чоловіків через кордон

Документи, чоловіки та діти. Все, що відомо про перетин українського кордону на Буковині

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

Джерело