Стільці, мухобійки, дощечки та кухонне приладдя продають учні Червонослобідської школи №2, а вторговані гроші передають на потреби Збройних Сил України. Вироби виготовляли протягом літніх канікул, а нині їх реалізовують, розповів учитель технологій Валерій Ямборський.

На Черкащині школярі виготовляють дерев’яні вироби, щоб допомогти ЗСУ

Вчитель технологій Валерій Ямборський зі своїми вихованцями створюють речі домашнього вжитку з дерева та металу.

Усіма силами намагаємося допомогти українським військовим і все літо трудилися для них, розповіла шестикласниця Лілія Ткач.

"Це наближає нас до того, щоб перемогла Україна і щоб більше не було Росії. Ми сплели понад 200 браслетів з бісеру, їх не так важко робити. Щоб сплести один браслет, потрібно десь два дні. Ми з дівчатами все літо робили ці браслети", — прокоментувала дівчина.

За словами шестикласника Георгія Плиса, вчитель Валерій Миколайович став ініціатором роботи. Власноруч виготовлені поробки віддавали до церкви, де їх продавали:

"Я хотів допомогти, але я не знав як. І тут сказали, що можна робити вироби, тож ми почали працювати".

Серед найпопулярніших виробів – мухобійка. За два дні реалізували 40 штук, розповів вчитель:

"Ми зробили дві партії таких виробів і всі вони були реалізовані. Також діти зробили совки, які ми почали на початку почали робити, і також їх реалізували".

Всі вторговані кошти, а це понад трьох тисяч гривень, передали на фронт, зауважив вчитель. Але що саме вдалося купити – не зізнається:

"Кошти спрямували на потреби військових. За це ми отримали подяку, я почув особисто".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також Черкаські волонтери збирають макулатуру, щоб монетизувати її на потреби ЗСУ Міський голова Черкас отримав нагороду від Залужного Волонтерська допомога фронту, біженці та почуття: черкаський музичний гурт випустив дебютний кліп

Джерело