Золотоніська загальноосвітня школа №3 стала учасницею пілотного проєкту "Інформатика NewG". У його межах учні 11 та 10 класів вивчатимуть інформатику по іншій системі, розповіла Суспільному вчителька інформатики Ірина Пузєєва.

За словами пані Ірини, до проєкту долучаться 50 шкіл з усієї України. Триватиме він протягом року, а отримані знання педагог апробуватиме на учнях 10-11 класів.

"Теми цікаві: цифровий розрив, цифрова трансформація тощо. До цього курсу можуть приєднатися навіть дорослі", – пояснила вона.

Інформатика по-новому: школа на Черкащині стала учасницею пілотного проєкту

Інформатика, зі слів учительки, динамічна: два-три роки і матеріал стає застарілим.

"Цей проєкт передбачає, що інформатика «закладеться» трохи наперед, з баченням того, що потрібне суспільству, які інновації треба врахувати вже зараз, над чим треба працювати і що вивчати з дітьми", – зазначила вона.

До вдосконалення навичок роботи з новими технологіями певною мірою стимулювало дистанційне навчання, пояснила директорка школи Лариса Павленко:

"Інформатика – предмет, який розвивається настільки швидко, як жоден інший. Те, що ми вивчали п'ять років тому, ми пам'ятаємо і зараз, але нового дуже багато. Дистанційне навчання показало, наскільки швидко розвиваються всі ці технології".

Якщо все пройде вдало, автори оновлять зміст, врахують пропозиції і з нового навчального року новації впровадять по всій Україні, зазначила Ірина Пузєєва.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також Із соняхами й калиною: у черкаському колегіумі розмалювали укриття Чекають перемоги: на Черкащині через війну "заморозили" будівництво Відгадували види спорту та отримували призи: черкаські першокласники побували на Олімпійському уроці

Джерело