Українська актриса, гумористка та зірка "Жіночого кварталу" та серіалу "Одного разу під Полтавою" Ірина Сопонару трохи подуріла на камеру і викликала змішані емоції у шанувальників. Відео знаменитість поділилася на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Ірина Сопонару має неймовірну харизму і талант, які, як магнітом притягують тисячі шанувальників. Зірка намагається постійно бути на зв'язку та тримати їх у курсі подій у її житті, регулярно радуючи новими фото, показуючи моменти як з особистого життя, так і з робочих буднів.

Зірка

Зірка

Так, цього разу Ірина Сопонару вирішила підняти українцям настрій простим та кумедним роликом без зайвого сенсу. На відео гумористка використала спеціальний ефект та підставила музику.

"Абізяна", - підписала ролик артистка. 

Реакцію шанувальників не довелося довго чекати. 

"Живо не можу", "Не не обмовляйте себе, красуня", "Мавпа", - написали в коментарях. 

Зірка

Також наш портал інформував,  переможниця "Холостяка 10" Даша Ульянова спокусливо виставила попу і нагадала, як задирати ніжки, щоби була хороша фігура: "Я повернулася".

Крім того, наш портал інформував,  що Ліза Василенко з серіалу "Школа" після вибачень перед українцями похвалилася стрункою фігурою в Іспанії: "Приїжджай до нас на Закарпаття".

Джерело