Так, 14-річний Малков помер на тренуванні команди 2008 року народження.

Коли до завершення заняття залишалося близько семи хвилин, шайба після клацання захисника потрапила хлопцеві в область серця, після чого він зігнувся від болю, проїхав на ковзанах півколо і впав непритомним.

Лікар команди негайно надав допомогу хокеїсту і викликав швидку, яка провела всі реанімаційні заходи. Дорогою до лікарні медикам вдалося запустити серце підлітка. З'явилася маленька надія. Але вже до медичного закладу Всеволод надійшов у стані клінічної смерті. У юного спортсмена діагностували закриту травму грудної клітки, забій серця та забій легені. Фахівці зробили все можливе, щоб урятувати Малкова, але не змогли. Хлопчик помер.

У Росії шайба вбила 14-річного хокеїста: що відомо (відео)

До вашої уваги відео цього трагічного моменту.

"Є такий термін – травматичний інфаркт. Він може бути від удару кулаком, від удару шайбою, колодою – будь-який тупий удар може спровокувати такий інфаркт. Це відбувається рефлекторно, сильне чи слабке серце — тут немає особливого значення. Друга версія - в серці проходить частина аорти, вона може витончитися, виникає аневризм, яка ніяк не турбує людину. І, можливо, від удару луснула аневризм, і хлопець помер.

Шансів урятувати молодого гравця просто не було. Це міг бути як великий інфаркт, як у Юрія Шатунова, або розрив аневризми, коли в грудну порожнину кров потрапляє за пару хвилин, і врятувати людину немає жодних шансів", - сказав один із лікарів "швидкої".

Батько загиблого, своєю чергою, назвав інцидент нещасним випадком, відмовившись когось звинувачувати.

Читайте також:

Помер відомий український футболіст, який здобув медаль Олімпійських ігор

Помер легендарний футболіст "Карпат", якому належить унікальне досягнення

У віці 43 років померла легенда латвійського футболу

Джерело