Українські айтівці та активісти кіберфронту щодня блокують російські онлайн-ресурси. За два тижні ІТ-армія заблокувала понад 600 таких ресурсів.

Про це повідомляє Мінцифра.

"Щодня айтівці та активісти кіберфронту блокують онлайн-ресурси ворога. Завдяки цьому вдається розхитати всі важливі сфери життя РФ. Це послаблює економіку і спонсорування війни", — зазначили у міністерстві.

ІТ-армія за два тижні заблокувала понад 600 онлайн-ресурсів

З 1 до 14 серпня ІТ-армія блокувала:

Онлайн-ресурси Пошти Росії. Потужна кібератака повністю паралізувала роботу національного поштового оператора РФ. Неможливо було скористатися поштовими послугами, відправити або отримати посилку тощо. "Кіберудар паралізував роботу державної пошти та не допустив дохід, який міг поповнити бюджет країни й виготовити чергову ворожу ракету", — йдеться у повідомленні. Пенсійний фонд РФ. Через кіберудари родини військових не отримали виплати та компенсації "за своїх живих або неживих вбивць", які брали участь у війні проти України. Онлайн-банкінг. Клієнти багатьох російських банків не змогли провести фінансові операції зі смартфона. Платформи для відеоконференцій. Зазначається, що після виходу з російського ринку світових компаній, в тому числі і платформ для відеозв'язку, росіяни залишилися ні з чим, і тому створили власні аналоги. "Однак ІТ-армія і тут перекрила доступ для відеоконференцій, які успішно не працювали", — зазначили у Мінцифрі. Що відомо У період з 11 до 24 липня українська ІТ-армія вивела з ладу понад 750 російських онлайн-ресурсів, зокрема сайт МЗС РФ та сотні онлайн-магазинів дронів та військторгів РФ. Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 173. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Джерело