27 червня у Черкаському художньому музеї з нагоди Дня Конституції України нагородили військовослужбовців, медиків, підприємців, правоохоронців, рятувальників, посадовців та освітян.

Напередодні Дня Конституції у Художньому музеї вручили нагороди черкащанам різних сфер праці.

Черкащани отримали нагороди з нагоди Дня Конституції України

З нагоди свята виступила заслужена артистка України Наталія Мамалига, яка виконала пісню "Ой у лузі червона калина" та виступили діти з українськими піснями.

Нагрудний знак "За мужність та героїзм" вручили військовослужбовцю об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Дмитру Котомчаніну:

"Всі чоловіки мають захищати свою країну. Мій батько також воював та, на жаль, загинув під час виконання бойового завдання. І для мене іншого вибору не було. Мій бойовий досвід розпочався у січні 2019 року. Я був у Авдіївці, Кримському, займав різні посади. Сьогодні отримав нагороду «За мужність і героїзм». Це не перша моя бойова нагорода, та ця нагорода надзвичайно важлива для мене. Досить важко передати цю гамму почуттів словами".

Нагороду отримала і керівниця Служби у справах дітей Черкаської обласної військової адміністрації Оксана Покатілова:

"Це надзвичайно приємно. Коли є такі позитивні моменти, які дуже потрібні особливо зараз, відчуваєш, що треба працювати ще краще, хочеться зробити ще більше. І я дуже вдячна сьогодні своїм колегам, дякую долі, що маю гарний і професійний колектив, як Службу у справах дітей як Черкаської ОВА, так і всіх територіальних громад. Сьогодні, перебуваючи в цій залі, я відчула, що тут моя сім'я та моє коріння".

"28 червня — це символічний день перемоги українців над самовизначенням та нашою ідентичністю. Приємно усвідомлювати, що у цьому брав участь і наш черкащанин Михайло Сирота. Повага до Конституції — це повага до нас самих, і ми маємо розуміти на скільки ми поважаємо державні символи та нашу свободу", — прокоментував керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також У Черкасах під час повітряної тривоги парки не працюють "Малюки-поспішайки": як у Черкасах виходжують передчасно народжених дітей На Черкащині поновила роботу соціальна зоошкола для собак

Джерело