У науково-технічній бібліотеці Дніпра відкрили групу психологічної підтримки для дітей, постраждалих від воєнних дій. На першому занятті побували кореспонденти Суспільного.

Переселенка з Бахмута Євгенія прийшла з донькою. Каже: про групу дізналася з телеграм-каналу, зателефонувала та записалася, аби дитина отримала позитивні емоції.

Девятирічний Андрій з Харкова розповідає, що намагається не пропускати різні творчі майстер-класи. Відвідує різні заходи з арттерапії, і вже визначився, де йому більше подобається.

У Дніпрі відкрили групу психологічної підтримки для дітей, постраждалих від воєнних дій

"Мені тут подобається. Я роблю сімейне дерево, укріплюю його, будуть ще плоди", — говорить хлопчик.

За словами психологині Оксани Дон, нині кризової психологічної допомоги потребують як діти, так і дорослі.

"Коли у дитини панічні атаки нічні кошмари, вона не хоче їсти, у неї психосоматичний розлад, головний біль або агресія, то ми в контакті з психологом надаємо допомогу", — говорить фахівчиня.

Для заспокоєння, каже Оксана, роблять вправу на глибоке дихання. Для цього уявляють в одній руці квіточку, а в іншій — свічку. Квітку понюхали, свічку — задмухали.

Група із психологічної підтримки для дітей, постраждалих від воєнних дій, збиратиметься щовівторка об одинадцятій годині. Для запису необхідно мати довідку внутрішньо переміщеної особи.

Записатись можна за телефоном: +38 (066) 451 53 84.

Читайте також

У Дніпрі організували літній табір для дітей-переселенців

На Черкащині переселенка з Краматорська організувала творчу майстерню для дітей

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело