Харківський айтівець Богдан Стеблянко, який нині живе в Черкасах, разом із колегами розробив мобільний застосунок для вивчення українських діалектичних слів. Зробили це для того, аби люди вивчали та розуміли мову, допомагаючи армії.

Застосунок має назву "Be with UA". Він створений у форматі гри та безоплатний.

"Класно, що в такому форматі – вивчати львівську говірку і при цьому допомагати країні, допомагати армії. Багато нового дізнаєшся, поки граєш в цю гру", – розповіла черкащанка Маріам Казарян.

Вивчати мову та допомагати ЗСУ: у Черкасах харків'янин із колегами розробив мобільний застосунок

За словами співрозробника Богдана Стеблянка, в застосунку необхідно грати в слова та переглядати рекламу.

"Неважливо, який в тебе матеріальний стан, ти заходиш і дивишся рекламу. Ми вирішили зробити це корисним для людей, щоб вони розуміли та вивчали українську мову. Ми туди додали словник української ґвари.

Якщо декілька разів на день переглядатимуть цю рекламу, то за день ми можемо зібрати на тепловізор, можемо зібрати на рюкзаки, можемо зібрати на новий Байрактар, безпілотники", – пояснив він.

Самі користувачі не витрачатимуть ні копійки, кошти платитимуть рекламодавці, яких розробники залучили з усього світу, розповів Богдан Стеблянко.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також Щоб побачити посмішки: у Черкасах для дітей-переселенців організували похід у зоопарк "Іноді психологами стають медичні робітники". Як змінилася робота черкаських лікарів у війну Віра в перемогу дає сили: як черкаська родина підтримує тата на війні

Джерело