На території Золотоніського району з 20 червня дозволили продаж алкоголю. Відповідний наказ опублікували в Золотоніській районній військовій адміністрації.

Як повідомили у пресслужбі, з 20 червня внесли зміни до наказу начальника Золотоніської районної військової адміністрації Ірини Тернової щодо продажу алкоголю на території району:

Знову дозволили: в одному з районів Черкащини відновили продаж алкоголю

"Від 20 червня 2022 заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів) з 20:00 до 08:00 на період дії воєнного стану".

Також продаж алкоголю заборонений громадянам у форменому одязі Збройних Сил України та інших військових формувань, зазначили у пресслужбі.

Що відомо

На території Золотоніської громади з 00:00 6 червня заборонили продаж алкоголю. Згідно з текстом наказу, заборонявся продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі (за винятком тих, які використовують в медицині), в закладах харчування, торгівлі та ресторанного господарства на території Золотоніського району.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також В одній із громад Черкащини заборонили продаж алкоголю Як обрати "правильне" морозиво: поради черкаського експерта На Черкащині зійшли з колії два вантажних вагони. Як зміниться маршрут поїздів

Джерело