Через сходження двох вантажних вагонів на перегоні Райгород - Кам’янка (Черкаський район), Укрзалізниця на час відновлювальних робіт змінює маршрут поїздів. Про це повідомили у преслужбі Укрзалізниці.

Всі поїзди далекого сполучення прямуватимуть своїм маршрутом, повідомили у пресслужбі Укрзалізниці. Час затримки поїзда №731 Дніпро — Київ становитиме 90 хвилин, поїзда №41 Дніпро — Львів — 30 хвилин.

Через цю аварію зміняться станції прибуття у приміських поїздах:

На Черкащині зійшли з колії два вантажних вагони. Як зміниться маршрут поїздів № 6505 Знам'янка-Шевченка сьогодні обмежено до станції Кам‘янка. № 6508 Квітково-Знам'янка буде курсувати у сполученні Квітково-Шевченка і Косарі-Знам'янка з відправкою останнього о 18:12. № 6507 Знам'янка — Квіткове зі Знам'янки о 17:12 до ст.Косарі, а Шевченка — Квіткове о 20:30. № 6510 Квіткове — Знам'янка відправкою о 18:21 до ст. Шевченка о 19:31.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

Потяг, що використовували для евакуації людей до Львова, знову курсуватиме з Черкащини Зріс попит на повернення в Україну: Черкащиною курсуватиме новий потяг Уперше за два роки з Черкас до столиці можна буде поїхати потягом

Джерело