У російсько-українській війні загинув черкащанин Павло Добротворський. Про це повідомили у пресслужбі організації "Поклик Яру". Як ідеться в повідомленні, він був координатором організації.

У організації розповіли, "Історик" розповідав підростаючому поколінню про національну ідею:

"Людина, що продовжувала справу Євгена Коновальця, Василя Чучупаки, Юрія Горліс-Горського і ще багатьох відданих націоналістів. Він загинув за українське майбутнє. Він щиро вірив в те, що робив. Він був ідейником, якого наслідувала вся команда Поклику Яру і ще багато людей. Він — схід сонця нашої Держави. Будь певен, Друже, твоя справа житиме і продовжуватиметься у серцях відповідальної молоді нашої країни. Присутній!".

У російсько-українській війні загинув координатор організації Що відомо Поклик Яру — українська громадська організація, що ставить на меті виховання молоді, проводить освітньо-виховні заходи, табори, популяризує історичний регіон Холодний Яр та його героїв. Основна мета, яку декларує організація — виховання молоді на засадах побратимства, дисципліни та патріотизму. Окрім того, "Поклик Яру" виховує повагу до Збройних сил України. Зокрема тісно співпрацює із 93-ю бригадою "Холодний Яр".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

Орденом "За мужність" нагородили черкасця, який загинув на війні з Росією Отримав осколкові поранення: в Черкасах попрощалися з прикордонником Після одужання – неодмінно повернеться на фронт: історія бійця з Черкащини

Джерело