Напередодні професійного свята 21 медика Черкащини нагородили грамотами та подяками. Захід відбувся біля обласної лікарні.

21 медика Черкащини нагородили грамотами та подяками

Заступниця начальника управління охорони здоров’я області Тетяна Бондар зауважила, що у воєнний час медиків вітають скромно.

"Це дуже достойна професія і не відзначати цей день, навіть у воєнний час, просто не можливо".

За словами лікарки-фтізіатра Віталії Яценко, нині побільшало хворих, але вони надихають медиків на працю:

"Дійсно стало більше хворих, працювати завжди тяжко. Але надихає те, що ти працюєш, щоб людям було краще, щоб вони виходили здоровими і з посмішками".

Завідувачка інфарктного відділення Ольга Прошак також серед нагороджених:

"Наша професія важлива у будь-який час, але коли в країні відбуваються такі події, то звичайно роботи в нас більше. Ми, лікарі, звикли працювати із чужим фізичним болем і ми ніколи не стикалися з таким неймовірним болем як зараз є в людських душах".

Що відомо

День медичного працівника відзначають кожного року в третю неділю червня. Його встановлено Указом президента України №281/94 від 03.06.1994 "на підтримку ініціативи працівників установ і закладів охорони здоров'я".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також У черкаському дитсадку, де власноруч намагалися перетворити підвал в укриття, зупинили роботи — міськрада Відзнаки за досягнення: у Черкасах нагородили випускників санаторних шкіл

Джерело